Gembird TV wall mount WM-80T-01 37-80 ", Maximum weight (capacity) 70 kg, Black
- TootjadGembird
- Mudel: WM-80T-01
- Saadavus: 2
-
22€
Gembird TV wall mount WM-80T-01 37-80 ", Maximum weight (capacity) 70 kg, Black
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 60.00 mm |
| Brutokaal | 2.45 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 125.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 682.00 mm |
| Funktsioonid | Tilt |
| Garantii | 12 month(s) |
| Kaugus seinast (maksimaalne) | 49 mm |
| Kaugus seinast (minimaalne) | 49 mm |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.01 m |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 80 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 70 kg |
| Netokaal | 2.25 kg |
| Paber/Papp | 140.00 g |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 600x400 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 200x200 mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Palette Qty | 169 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 60.00 g |
| Producer product family | TV wall mount |
| Producer product name | WM-80T-01 |
| Screen size compatibility | 37-80 " |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.20 kg |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 200x200, 300x200, 400x200, 300x300, 400x300, 400x400, 600x400 mm |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | No |
Sildid: gembird tv wall mount wm-80t-01 37-80, maximum weight capacity 70 kg, black, wm-80t-01, gembird, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused


